SPG075-40
Číslo produktu DigiKey
2223-SPG075-40-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SPG075-40
Popis
TEG, 6.7 V / 1.12 A OUTPUT, 40 X
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
TEG (termoelektrický generátor) 7,5W při 27°C 1.12 A 300°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SPG075-40 Modely
Kategorie
Výška
3,85mm
Výrobce
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Počet stupňů
1
Balení
Krabice
Max. proud
1.12 A
Stav součásti
Aktivní
Napětí - max
6.7 V
Typ
TEG (termoelektrický generátor)
Odpor
5.7 Ohms
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 40,00mm D x 40,00mm Š
Provozní teplota
300°C
Qmax při Th
7,5W při 27°C