SJ5-43502PM
SJ5-43502PM
Understanding Audio Jack Switches and Schematics
SJ5-43502PM
Číslo produktu DigiKey
CP5-43502PM-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SJ5-43502PM
Popis
CONN JACK 4COND 3.5MM PNL MT
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3,50mm (0,141", 1/8", Mini zástrčka) - sluchátko Zásuvka telefonu Stereo (4 vodiče, TRRS) Konektor Pájecí očka
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SJ5-43502PM Modely
Kategorie
Koncovka
Pájecí očka
Mfr
Stínění
Nestíněný
Balení
Krabice
Provozní teplota
-20°C ~ 60°C
Stav součásti
Aktivní
Jmenovité napětí
34VAC/DC
Typ konektoru
Zásuvka telefonu
Jmenovitý proud (A)
1 A
Pohlaví
Samice
Materiál kontaktu - pokovení
Niklový
Signálová vedení
Stereo (4 vodiče, TRRS)
Materiál tělesa
Mosaz
Průmyslově standardní kontaktní průměr
Barva tělesa
Stříbrný, Černá
Skutečný průměr
0,142" (3,60mm)
Materiál tělesa
Polybutylentereftalát (PBT)
Počet pozic/kontaktů
4 vodiče, 4 kontakty
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Vnitřní spínač(e)
Neobsahuje spínač
Velikost otvoru v panelu
0,276" (7,00mm)