SJ1-43502PM
SJ1-43502PM
Understanding Audio Jack Switches and Schematics
SJ1-43502PM
Číslo produktu DigiKey
CP-SJ1-43502PM-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SJ1-43502PM
Popis
CONN JACK 4COND 3.5MM PNL MT
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3,50mm (0,141", 1/8", Mini zástrčka) - sluchátko Zásuvka telefonu Stereo (4 vodiče, TRRS) Konektor Pájecí očka
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SJ1-43502PM Modely
Kategorie
Stínění
Nestíněný
Mfr
Vlastnosti
Montážní materiál
Balení
Sáček
Provozní teplota
-25°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Jmenovité napětí
12VDC
Typ konektoru
Zásuvka telefonu
Jmenovitý proud (A)
1 A
Pohlaví
Samice
Délka/hloubka spojení
0,551" (14,00mm)
Signálová vedení
Stereo (4 vodiče, TRRS)
Materiál kontaktu - pokovení
Cín
Průmyslově standardní kontaktní průměr
Materiál tělesa
Mosaz
Skutečný průměr
0,142" (3,60mm)