CMC-6027-32L100
Číslo produktu DigiKey
102-5630-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CMC-6027-32L100
Popis
MIC COND ANLG OMNI -32DB 0.236"D
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
50 Hz ~ 10 kHz Analogový Mikrofon Elektretový kondenzátor 2 V ~ 10 V Všesměrový (-32dB ±3dB při 94dB SPL) Vodiče
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CMC-6027-32L100 Modely
Kategorie
Impedance
2 kOhms
Výrobce
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Jmenovité napětí
2 V
Řada
Napěťový rozsah
2 V ~ 10 V
Balení
Krabice
Odebíraný proud
500 µA
Stav součásti
Aktivní
Umístění portu
Horní část
Typ
Elektretový kondenzátor
Koncovka
Vodiče
Typ výstupu
Analogový
Velikost / rozměry
0,236" prům. (6,00mm)
Směr
Všesměrový
Výška (max)
0,138" (3,50mm)
Kmitočtový rozsah
50 Hz ~ 10 kHz