CMC-6027-24L100
Číslo produktu DigiKey
102-5629-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CMC-6027-24L100
Popis
MIC COND ANLG OMNI -24DB 0.236"D
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 Hz ~ 20 kHz Analogový Mikrofon Elektretový kondenzátor 2 V ~ 10 V Všesměrový (-24dB ±3dB při 94dB SPL) Vodiče
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CMC-6027-24L100 Modely
Kategorie
Impedance
2.2 kOhms
Výrobce
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Jmenovité napětí
2 V
Řada
Napěťový rozsah
2 V ~ 10 V
Balení
Krabice
Odebíraný proud
500 µA
Stav součásti
Aktivní
Umístění portu
Horní část
Typ
Elektretový kondenzátor
Koncovka
Vodiče
Typ výstupu
Analogový
Velikost / rozměry
0,236" prům. (6,00mm)
Směr
Všesměrový
Výška (max)
0,114" (2,90mm)
Kmitočtový rozsah
100 Hz ~ 20 kHz