6.3ZLQ1500MEFC8X16
Číslo produktu DigiKey
1189-3599-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
6.3ZLQ1500MEFC8X16
Popis
CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
28 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1500 µF 6.3 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 4000h při 105°C
Modely EDA/CAD
6.3ZLQ1500MEFC8X16 Modely
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
834 mA @ 120 Hz
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
1.39 A @ 100 kHz
Impedance
38 mOhms
Kapacita
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Jmenovité napětí
6.3 V
Výška při usazení (max)
0,689" (17,50mm)
Životnost při teplotě
4000h při 105°C
Způsob montáže
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C