EEU-FS0J152L
Číslo produktu DigiKey
P122342-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EEU-FS0J152L
Popis
CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL
Podrobný popis
1500 µF 6.3 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 8000h při 105°C
Modely EDA/CAD
EEU-FS0J152L Modely
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
992 mA @ 120 Hz
Řada
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
1.24 A @ 100 kHz
Balení
Hromadné balení
Impedance
41 mOhms
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,650" (16,50mm)
Jmenovité napětí
6.3 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
8000h při 105°C
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C