50ZLH100MEFCM18X11.5 není skladem a zpětné objednávky nejsou aktuálně k dispozici.
Rubycon
Skladem : 0
Rubycon
Skladem : 0
Katalogový list
Upgrade
KEMET
100 µF 50 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 8000h při 105°C
50ZLH100MEFCM18X11.5
Číslo produktu DigiKey
1189-50ZLH100MEFCM18X11.5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
50ZLH100MEFCM18X11.5
Popis
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL TH
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
50ZLH100MEFCM18X11.5 Modely
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
362 mA @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Impedance
74 mOhms
Stav součásti
Ukončeno ve společnosti DigiKey
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,512" (13,00mm)
Jmenovité napětí
50 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
8000h při 105°C
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C