50YXM100MEFR8X11.5 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Rubycon
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Rubycon
Skladem : 0
Katalogový list
100 µF 50 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 10000h při 105°C
50YXM100MEFR8X11.5
Číslo produktu DigiKey
1189-50YXM100MEFR8X11.5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
50YXM100MEFR8X11.5
Popis
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL TH
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
189 mA @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
270 mA @ 100 kHz
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,512" (13,00mm)
Jmenovité napětí
50 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
10000h při 105°C
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C