50YXF100MEFC8X11.5 je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Direct
Rubycon
Skladem : 0
Katalogový list
Direct
Rubycon
Skladem : 13 584
Katalogový list
Upgrade
Nichicon
Upgrade
KEMET
Similar
Würth Elektronik
100 µF 50 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 7000h při 105°C
50YXF100MEFC8X11.5
Číslo produktu DigiKey
1189-50YXF100MEFC8X11.5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
50YXF100MEFC8X11.5
Popis
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL TH
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
50YXF100MEFC8X11.5 Modely
Kategorie
Polarizace
Polární
Mfr
Aplikace
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
280 mA @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
400 mA @ 100 kHz
Stav součásti
Zastaralé
Impedance
250 mOhms
Kapacita
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Jmenovité napětí
50 V
Výška při usazení (max)
0,512" (13,00mm)
Životnost při teplotě
7000h při 105°C
Způsob montáže
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C