UHE1H101MPD
Číslo produktu DigiKey
493-1605-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
UHE1H101MPD
Popis
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL TH
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 µF 50 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 7000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
UHE1H101MPD Modely
Kategorie
Polarizace
Polární
Mfr
Aplikace
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
388.5 mA @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
555 mA @ 100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Impedance
170 mOhms
Kapacita
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Jmenovité napětí
50 V
Výška při usazení (max)
0,453" (11,50mm)
Životnost při teplotě
7000h při 105°C
Způsob montáže
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C