400AX8.2MEFC10X9
Číslo produktu DigiKey
1189-2278-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
400AX8.2MEFC10X9
Popis
CAP ALUM 8.2UF 20% 400V RADIAL
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
8.2 µF 400 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 2000h při 105°C
Modely EDA/CAD
400AX8.2MEFC10X9 Modely
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,413" (10,50mm)
Tolerance
±20%
Způsob montáže
Jmenovité napětí
400 V
Životnost při teplotě
2000h při 105°C