EKXF451ELL8R2MJ16S
Číslo produktu DigiKey
565-5061-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EKXF451ELL8R2MJ16S
Popis
CAP ALUM 8.2UF 20% 450V RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
8.2 µF 450 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 20000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
EKXF451ELL8R2MJ16S Modely
Kategorie
Polarizace
Polární
Mfr
Aplikace
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
88 mA @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
220 mA @ 100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,689" (17,50mm)
Jmenovité napětí
450 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
20000h při 105°C
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C