25ZLQ82MEFC5X11
Číslo produktu DigiKey
1189-3641-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
25ZLQ82MEFC5X11
Popis
CAP ALUM 82UF 20% 25V RADIAL TH
Podrobný popis
82 µF 25 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 3000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
25ZLQ82MEFC5X11 Modely
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
200 mA @ 120 Hz
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
400 mA @ 100 kHz
Impedance
210 mOhms
Kapacita
Rozteč přívodů
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,197" prům. (5,00mm)
Jmenovité napětí
25 V
Výška při usazení (max)
0,492" (12,50mm)
Životnost při teplotě
3000h při 105°C
Způsob montáže
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C