EKYB250ELL820ME11D
Číslo produktu DigiKey
565-EKYB250ELL820ME11D-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EKYB250ELL820ME11D
Popis
CAP ALUM 82UF 20% 25V RADIAL TH
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
82 µF 25 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 5000h při 105°C
Kategorie
Polarizace
Polární
Mfr
Aplikace
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
136 mA @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
340 mA @ 100 kHz
Stav součásti
Zastaralé
Impedance
290 mOhms
Kapacita
Rozteč přívodů
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,197" prům. (5,00mm)
Jmenovité napětí
25 V
Výška při usazení (max)
0,492" (12,50mm)
Životnost při teplotě
5000h při 105°C
Způsob montáže
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C