TDZVTR5.1
Číslo produktu DigiKey
TDZVTR5.1TR-ND - Páska a cívka (TR)
TDZVTR5.1CT-ND - Řezaná páska (CT)
TDZVTR5.1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TDZVTR5.1
Popis
DIODE ZENER 5.1V 500MW TUMD2M
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 5.1 V 500 mW ±9,8% Montáž na povrch
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TDZVTR5.1 Modely
Kategorie
Výkon - max
500 mW
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
10 µA @ 1.5 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
150°C (TJ)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz)
Pouzdro
Tolerance
±9,8%