BLM18EG221SN1D
Číslo produktu DigiKey
490-3992-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-3992-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-3992-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLM18EG221SN1D
Popis
FERRITE BEAD 220 OHM 0603 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
220 Ohms @ 100 MHz 1 Výkon, Vedení signálu Feritový korálek 0603 (1608 metrický) 2A 50mOhm
Modely EDA/CAD
BLM18EG221SN1D Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
2A
Výrobce
Murata Electronics
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
50mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Montáž na povrch
Typ filtru
Výkon, Vedení signálu
Výška (max)
0,037" (0,95mm)
Počet vedení
1
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Impedance při kmitočtu
220 Ohms @ 100 MHz