SMLD12EN1WT86C
Číslo produktu DigiKey
846-SMLD12EN1WT86CTR-ND - Páska a cívka (TR)
846-SMLD12EN1WT86CCT-ND - Řezaná páska (CT)
846-SMLD12EN1WT86CDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMLD12EN1WT86C
Popis
LONG LIFE TYPE MINI-MOLD CHIP LE
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zelená 527nm LED indikátory - diskrétní součásti 3V 0603 (1608 metrický)
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
3V
Mfr
Testovací proud
5mA
Barva
Třída
Automobilový průmysl
Barva čočky
Bílá
Kvalifikace
AEC-Q102
Průsvitnost čočky
Rozptýlený
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Jmenovitá svítivost v mcd
Dodávaná velikost pouzdra
Provedení čočky
Obdélníkový s plochou horní částí
Velikost / rozměry
1,60mm D x 0,65mm Š
Rozměry čočky
1,20mm x 0,80mm
Výška (max)
0,65mm