SMLD12E3N1WT86
Číslo produktu DigiKey
SMLD12E3N1WT86TR-ND - Páska a cívka (TR)
SMLD12E3N1WT86CT-ND - Řezaná páska (CT)
SMLD12E3N1WT86DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMLD12E3N1WT86
Popis
LED BLUE-GREEN DIFFUSED 1608 SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modro-zelená 496nm LED indikátory - diskrétní součásti 2,9V 0603 (1608 metrický)
Modely EDA/CAD
SMLD12E3N1WT86 Modely
Kategorie
Rozměry čočky
1,20mm x 0,80mm
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
2,9V
Řada
Testovací proud
5mA
Dodávaná velikost pouzdra
Průsvitnost čočky
Rozptýlený
Velikost / rozměry
1,60mm D x 0,80mm Š
Jmenovitá svítivost v mcd
Výška (max)
0,65mm