SML-D12FWT86
Číslo produktu DigiKey
846-1176-2-ND - Páska a cívka (TR)
846-1176-1-ND - Řezaná páska (CT)
846-1176-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SML-D12FWT86
Popis
LED GREEN DIFFUSED 1608 SMD
Podrobný popis
Zelená 565nm LED indikátory - diskrétní součásti 2,2V 0603 (1608 metrický)
Modely EDA/CAD
SML-D12FWT86 Modely
Kategorie
Rozměry čočky
1,20mm x 0,80mm
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
2,2V
Řada
Testovací proud
20mA
Velikost / rozměry
1,60mm D x 0,80mm Š
Průsvitnost čočky
Rozptýlený
Výška (max)
0,65mm