SML-D12D1WT86
Číslo produktu DigiKey
SML-D12D1WT86TR-ND - Páska a cívka (TR)
SML-D12D1WT86CT-ND - Řezaná páska (CT)
SML-D12D1WT86DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SML-D12D1WT86
Popis
LED ORANGE DIFFUSED 1608 SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Oranžová 605nm LED indikátory - diskrétní součásti 2,2V 0603 (1608 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SML-D12D1WT86 Modely
Kategorie
Rozměry čočky
1,20mm x 0,80mm
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
2,2V
Řada
Testovací proud
20mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Dominantní vlnová délka
Barva
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Konfigurace
Standardní
Dodávaná velikost pouzdra
Barva čočky
Bílá
Velikost / rozměry
1,60mm D x 0,80mm Š
Průsvitnost čočky
Rozptýlený
Výška (max)
0,65mm