SFR10EZPF4700
Číslo produktu DigiKey
846-SFR10EZPF4700TR-ND - Páska a cívka (TR)
846-SFR10EZPF4700CT-ND - Řezaná páska (CT)
846-SFR10EZPF4700DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SFR10EZPF4700
Popis
RES 470 OHM 1% 1/8W 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
470 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200 Silná fólie
Kategorie
Vlastnosti
Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,026" (0,65mm)