CAS10F4700CT
Číslo produktu DigiKey
4713-CAS10F4700CTTR-ND - Páska a cívka (TR)
4713-CAS10F4700CT-ND - Řezaná páska (CT)
4713-CAS10F4700CTDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CAS10F4700CT
Popis
ANTISULF RES0805 1% 470 OHM
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
470 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200 Silná fólie
Kategorie
Vlastnosti
Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,026" (0,65mm)