SCT2080KEC je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Direct
Rohm Semiconductor
Skladem : 1 684
Katalogový list
Similar
IXYS
Skladem : 572
Katalogový list
Similar
IXYS
Skladem : 0
Microchip Technology
Skladem : 128
STMicroelectronics
Skladem : 575
N-kanál 1200 V 40A (Tc) 262W (Tc) Průchozí otvor TO-247
ROHM 4-pin SiC Power MOSFETs | Digi-Key Daily
SCT2080KEC
Číslo produktu DigiKey
SCT2080KEC-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SCT2080KEC
Popis
SICFET N-CH 1200V 40A TO247
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
SCT2080KEC Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 4,4mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
106 nC @ 18 V
Balení
Trubice
Vgs (max)
+22V, -6V
Stav součásti
Zastaralé
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
2080 pF @ 800 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
262W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1200 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
18V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
117mOhm při 10A, 18V