SCT2080KEGC11
Číslo produktu DigiKey
846-SCT2080KEGC11-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SCT2080KEGC11
Popis
MOSFET N-CH 1200V 40A TO247N
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 1200 V 40A (Tc) 262W (Tc) Průchozí otvor TO-247N
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 4,4mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
106 nC @ 18 V
Vgs (max)
+22V, -6V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
2080 pF @ 800 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
262W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1200 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247N
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
18V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
117mOhm při 10A, 18V