RQ6E045RPTR není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Rohm Semiconductor
Skladem : 2 955
Katalogový list
Similar
Vishay Siliconix
Skladem : 0
Katalogový list
P-kanál 30 V 4,5A (Ta) 950mW (Ta) Montáž na povrch TSMT6 (SC-95)
RQ6E045RPTR
Číslo produktu DigiKey
RQ6E045RPTR-ND - Páska a cívka (TR)
RQ6E045RPCT-ND - Řezaná páska (CT)
RQ6E045RPDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RQ6E045RPTR
Popis
MOSFET P-CH 30V 4.5A TSMT6
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2,5V při 1mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
14 nC @ 5 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max)
±20V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1350 pF @ 10 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
950mW (Ta)
Technologie
Provozní teplota
150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
30 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
TSMT6 (SC-95)
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4V, 10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
35mOhm při 4,5A, 10V