RH6L040BGTB1
Číslo produktu DigiKey
846-RH6L040BGTB1TR-ND - Páska a cívka (TR)
846-RH6L040BGTB1CT-ND - Řezaná páska (CT)
846-RH6L040BGTB1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RH6L040BGTB1
Popis
NCH 60V 65A, HSMT8, POWER MOSFET
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 60 V 40A (Tc) 59W (Tc) Montáž na povrch 8-HSMT (3,2x3)
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2,5V při 1mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
18.8 nC @ 10 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max)
±20V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1320 pF @ 30 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
59W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
60 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
8-HSMT (3,2x3)
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
7,1mOhm při 40A, 10V