SST26VF040AT-104I/SN
Číslo produktu DigiKey
150-SST26VF040AT-104I/SNTR-ND - Páska a cívka (TR)
150-SST26VF040AT-104I/SNCT-ND - Řezaná páska (CT)
150-SST26VF040AT-104I/SNDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SST26VF040AT-104I/SN
Popis
IC FLASH 4MBIT SPI/QUAD 8SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
FLASH Paměťový IO 4Mbit SPI - Quad I/O 104 MHz 8-SOIC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SST26VF040AT-104I/SN Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Organizace paměti
512K x 8
Taktovací frekvence
104 MHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napájecí napětí
2,7V ~ 3,6V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)