RB588VAM100TR
Číslo produktu DigiKey
846-RB588VAM100TR-ND - Páska a cívka (TR)
846-RB588VAM100TRCT-ND - Řezaná páska (CT)
846-RB588VAM100TRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RB588VAM100TR
Popis
100V, 0.7A, SOD-323HE, SCHOTTKY
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 100 V 700mA Montáž na povrch
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
850 mV @ 700 mA
Mfr
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
150 nA @ 100 V
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Provozní teplota - přechod
150°C
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
700mA