CSL1001ET1C
Číslo produktu DigiKey
846-CSL1001ET1CTR-ND - Páska a cívka (TR)
846-CSL1001ET1CCT-ND - Řezaná páska (CT)
846-CSL1001ET1CDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSL1001ET1C
Popis
LED GREEN CLEAR 0603 SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zelená 527nm LED indikátory - diskrétní součásti 3V 0603 (1608 metrický)
Kategorie
Rozměry čočky
1,00mm x 0,80mm
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
3V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Testovací proud
5mA
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Barva
Dominantní vlnová délka
Barva čočky
Bezbarvý
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Průsvitnost čočky
Průhledný
Dodávaná velikost pouzdra
Jmenovitá svítivost v mcd
Velikost / rozměry
1,60mm D x 0,80mm Š
Provedení čočky
Obdélníkový s plochou horní částí
Výška (max)
1,16mm