RB160VAM-40TR
Číslo produktu DigiKey
RB160VAM-40TR-ND - Páska a cívka (TR)
RB160VAM-40CT-ND - Řezaná páska (CT)
RB160VAM-40DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RB160VAM-40TR
Popis
DIODE SCHOTTKY 40V 1A TUMD2M
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 40 V 1A Montáž na povrch
Modely EDA/CAD
RB160VAM-40TR Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
550 mV @ 700 mA
Mfr
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
50 µA @ 40 V
Způsob montáže
Technologie
Pouzdro
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
40 V
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
1A