RB160VA-40TR je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
Rohm Semiconductor
Skladem : 11 622
Katalogový list
Direct
Nexperia USA Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Diodes Incorporated
Similar
KYOCERA AVX
Dioda 40 V 1A Montáž na povrch TUMD2
RB160VA-40TR
Číslo produktu DigiKey
RB160VA-40TR-ND - Páska a cívka (TR)
RB160VA-40CT-ND - Řezaná páska (CT)
RB160VA-40DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RB160VA-40TR
Popis
DIODE SCHOTTKY 40V 1A TUMD2
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
50 µA @ 40 V
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Dodávaná velikost pouzdra
TUMD2
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
40 V
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
1A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
550 mV @ 700 mA