RB080LAM-30TR
Číslo produktu DigiKey
RB080LAM-30TR-ND - Páska a cívka (TR)
RB080LAM-30CT-ND - Řezaná páska (CT)
RB080LAM-30DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RB080LAM-30TR
Popis
DIODE SCHOTTKY 30V 5A PMDTM
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 30 V 5A Montáž na povrch PMDTM
Modely EDA/CAD
RB080LAM-30TR Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
150 µA @ 30 V
Dodávaná velikost pouzdra
PMDTM
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
30 V
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
5A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
510 mV @ 5 A