RB080L-30TE25
Číslo produktu DigiKey
846-RB080L-30TE25TR-ND - Páska a cívka (TR)
846-RB080L-30TE25CT-ND - Řezaná páska (CT)
846-RB080L-30TE25DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RB080L-30TE25
Popis
DIODE SCHOTTKY 30V 5A PMDS
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 30 V 5A Montáž na povrch PMDS
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
150 µA @ 30 V
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Dodávaná velikost pouzdra
PMDS
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
30 V
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
5A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
510 mV @ 5 A