GMR100HTBFER015 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | GMR100HTBFER015 |
Popis | RES 0.015 OHM 1% 7W 2512 |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 15 mOhms ±1% 7W Čipový odpor 2512 (6332 metrický) Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu Kovový prvek |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | GMR100HTBFER015 Modely |
Kategorie | Vlastnosti Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu |
Mfr | Teplotní koeficient ±25ppm/°C |
Řada | Provozní teplota -65°C ~ 170°C |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Pouzdro 2512 (6332 metrický) |
Stav součásti Zastaralé | Dodávaná velikost pouzdra |
Odpor | Velikost / rozměry 0,252" D x 0,126" Š (6,40mm x 3,20mm) |
Tolerance | Výška při usazení (max) 0,022" (0,55mm) |