SMS-R015-1.0
Číslo produktu DigiKey
4423-SMS-R015-1.0TR-ND - Páska a cívka (TR)
4423-SMS-R015-1.0CT-ND - Řezaná páska (CT)
4423-SMS-R015-1.0DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMS-R015-1.0
Popis
RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 0.015
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 mOhms ±1% 5W Čipový odpor 2512 (6332 metrický) Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu, Odolný proti vlhkosti, Odolávající impulzům
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu, Odolný proti vlhkosti, Odolávající impulzům
Mfr
Teplotní koeficient
±50ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-65°C ~ 170°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
2512 (6332 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,250" D x 0,120" Š (6,35mm x 3,05mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,039" (1,00mm)