GMR100HTBFER015 je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
Rohm Semiconductor
Skladem : 2 000
Katalogový list
Similar
Rohm Semiconductor
Skladem : 1 812
Katalogový list
Similar
Isabellenhuette USA
15 mOhms ±1% 7W Čipový odpor 2512 (6332 metrický) Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu Kovový prvek
GMR Shunt Resistors
High accuracy current monitoring contributes to improved application reliability
GMR100HTBFER015
Číslo produktu DigiKey
846-GMR100HTBFER015TR-ND - Páska a cívka (TR)
846-GMR100HTBFER015CT-ND - Řezaná páska (CT)
846-GMR100HTBFER015DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GMR100HTBFER015
Popis
RES 0.015 OHM 1% 7W 2512
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
GMR100HTBFER015 Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu
Mfr
Teplotní koeficient
±25ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-65°C ~ 170°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
2512 (6332 metrický)
Stav součásti
Zastaralé
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,252" D x 0,126" Š (6,40mm x 3,20mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)