CDZVT2R15B
Číslo produktu DigiKey
CDZVT2R15BTR-ND - Páska a cívka (TR)
CDZVT2R15BCT-ND - Řezaná páska (CT)
CDZVT2R15BDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CDZVT2R15B
Popis
DIODE ZENER 15V 100MW VMN2M
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 15 V 100 mW Montáž na povrch VMN2M (SOD-923)
Modely EDA/CAD
CDZVT2R15B Modely
Kategorie
Impedance (max) (Zzt)
42 Ohms
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 nA @ 11 V
Řada
Provozní teplota
150°C
Výkon - max
100 mW