BZX84B12VLFHT116
Číslo produktu DigiKey
BZX84B12VLFHT116TR-ND - Páska a cívka (TR)
BZX84B12VLFHT116CT-ND - Řezaná páska (CT)
BZX84B12VLFHT116DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BZX84B12VLFHT116
Popis
DIODE ZENER 12V 250MW SSD3
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 12 V 250 mW ±1,67% Montáž na povrch SSD3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BZX84B12VLFHT116 Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 nA @ 8 V
Mfr
Provozní teplota
150°C (TJ)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Třída
Automobilový průmysl
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Kvalifikace
AEC-Q101
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Tolerance
±1,67%
Pouzdro
Výkon - max
250 mW
Dodávaná velikost pouzdra
SSD3
Impedance (max) (Zzt)
25 Ohms