BZX84B12VLYFHT116
Číslo produktu DigiKey
846-BZX84B12VLYFHT116TR-ND - Páska a cívka (TR)
846-BZX84B12VLYFHT116CT-ND - Řezaná páska (CT)
846-BZX84B12VLYFHT116DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BZX84B12VLYFHT116
Popis
DIODE ZENER 12V 250MW SOT23
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 12 V 250 mW ±1,67% Montáž na povrch SOT-23
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 nA @ 8 V
Mfr
Provozní teplota
150°C (TJ)
Digi-Reel®
Třída
Automobilový průmysl
Stav součásti
Aktivní
Kvalifikace
AEC-Q101
Tolerance
±1,67%
Pouzdro
Výkon - max
250 mW
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23
Impedance (max) (Zzt)
25 Ohms