BU18TD3WG-TR
Číslo produktu DigiKey
BU18TD3WGTR-ND - Páska a cívka (TR)
BU18TD3WGCT-ND - Řezaná páska (CT)
BU18TD3WGDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BU18TD3WG-TR
Popis
IC REG LINEAR 1.8V 200MA 5-SSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 200mA 5-SSOP
Modely EDA/CAD
BU18TD3WG-TR Modely
Klidový proud (Iq)
60 µA
PSRR
70dB (1kHz)
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Napětí - vstup (max)
6V
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Napětí - výstup (min/fixní)
1,8V
Dodávaná velikost pouzdra
5-SSOP
Pokles napětí (max)
0,6V při 200mA