BU33TD3WG-TR
Číslo produktu DigiKey
BU33TD3WGTR-ND - Páska a cívka (TR)
BU33TD3WGCT-ND - Řezaná páska (CT)
BU33TD3WGDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BU33TD3WG-TR
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 200MA 5-SSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 200mA 5-SSOP
Modely EDA/CAD
BU33TD3WG-TR Modely
Klidový proud (Iq)
60 µA
PSRR
70dB (1kHz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Napětí - vstup (max)
6V
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Pokles napětí (max)
0,42V při 200mA