BR24T16NUX-WTR | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | BR24T16NUX-WTR |
Popis | IC EEPROM 16KBIT VSON008X2030 |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | EEPROM Paměťový IO 16Kbit I2C 400 kHz VSON008X2030 |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | BR24T16NUX-WTR Modely |
Kategorie | Paměťové rozhraní I2C |
Mfr | Taktovací frekvence 400 kHz |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Doba cyklu zápisu - slovo, stránka 5ms |
Stav součásti Zastaralé | Napájecí napětí 1,6V ~ 5,5V |
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey Neověřeno | Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA) |