BD33FC0WEFJ-E2
Číslo produktu DigiKey
BD33FC0WEFJ-E2TR-ND - Páska a cívka (TR)
BD33FC0WEFJ-E2CT-ND - Řezaná páska (CT)
BD33FC0WEFJ-E2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BD33FC0WEFJ-E2
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 1A 8-HTSOP-J
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 1A 8-HTSOP-J
Modely EDA/CAD
BD33FC0WEFJ-E2 Modely
Mfr
Klidový proud (Iq)
0.5 mA
Odebíraný proud (max)
2.5 mA
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Typ výstupu
Provozní teplota
-25°C ~ 85°C (TA)
Napětí - vstup (max)
26,5V
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka) podložka pro odvod tepla
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
8-HTSOP-J
Pokles napětí (max)
0,7V při 500mA