PTS647SN38SMTR2 LFS | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | PTS647SN38SMTR2 LFS |
Popis | SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | PTS647SN38SMTR2 LFS Modely |
Kategorie | Orientace aktuátoru Horní pohon |
Mfr | Provedení koncovky Přívod tvaru L |
Řada | Obrys 4,50mm x 4,50mm |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Osvětlení Neosvětlený |
Stav součásti Aktivní | Provozní síla 100gf |
Obvod SPST-NO | Ochrana proti vniknutí IP40 |
Funkce přepínače Páčkový přepínač typu Off-Mom | Provozní teplota -40°C ~ 85°C |
Jmenovitý proud kontaktu při napětí 0,05A při 12VDC | Dráha spínače 0,25mm |
Typ aktuátoru Standardní | Mechanická životnost 100,000 cyklů |
Způsob montáže | Základní číslo produktu |
Svislá výška aktuátoru nad deskou 3,80mm |