LP3961ES-1.8/NOPB
Číslo produktu DigiKey
2156-LP3961ES-1.8/NOPB-ND
Výrobce
National Semiconductor
Číslo produktu výrobce
LP3961ES-1.8/NOPB
Popis
IC REG LINEAR 1.8V 800MA TO263
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 800mA TO-263 (DDPAK-5)
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
9 mA
Balení
Hromadné balení
Odebíraný proud (max)
15 mA
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Zkrat
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
7V
Pouzdro
TO-263-6, D2PAK (5 přívody + výstupek), TO-263BA
Napětí - výstup (min/fixní)
1,8V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-263 (DDPAK-5)
Pokles napětí (max)
0,35V při 800mA