RT6150B-33GQW
Číslo produktu DigiKey
RT6150B-33GQWTR-ND - Páska a cívka (TR)
RT6150B-33GQWCT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RT6150B-33GQW
Popis
IC REG BCK BST 3.3V 800MA 10WDFN
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Invertor IO spínacího regulátoru Pozitivní Pevný 3,3V 1 Výstup 800mA 10-WFDFN podložka pro odvod tepla
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RT6150B-33GQW Modely
Kategorie
Napětí - vstup (max)
5,5V
Mfr
Napětí - výstup (min/fixní)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Proud - výstup
Stav součásti
Aktivní
Spínací kmitočet
1MHz
Funkce
Zvyšovací/snižovací
Synchronní usměrňovač
Ano
Výstupní konfigurace
Pozitivní
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Topologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ výstupu
Pouzdro
Počet výstupů
1
Dodávaná velikost pouzdra
10-WDFN (2,5x2,5)
Napětí - vstup (min)
1,8V