R1SX-3.33.3-R | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | R1SX-3.33.3-R |
Popis | DC DC CONVERTER 3.3V 1W |
Standardní dodací lhůta výrobce | 4 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 3,3V 303mA 2,97V - 3,63V Vstup |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | R1SX-3.33.3-R Modely |
Kategorie | Proud - výstup (max) 303mA |
Mfr | Izolační napětí 1 kV |
Řada | Aplikace ITE (komerční) |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -40°C ~ 100°C |
Stav součásti Aktivní | Účinnost 74% |
Typ Izolovaný modul | Způsob montáže Montáž na povrch |
Počet výstupů 1 | Pouzdro Modul 8-SMD, 5 přívodů |
Napětí - vstup (min) 2,97V | Velikost / rozměry 0,50" D x 0,43" Š x 0,23" V (12,8mm x 10,8mm x 5,8mm) |
Napětí - vstup (max) 3,63V | Schvalovací agentura CB, cURus |