ROF-78E3.3-0.5SMD-R
Číslo produktu DigiKey
945-1689-2-ND - Páska a cívka (TR)
945-ROF-78E3.3-0.5SMD-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
945-ROF-78E3.3-0.5SMD-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ROF-78E3.3-0.5SMD-R
Popis
DC DC CONVERTER 3.3V
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Neizolovaný modul PoL DC/DC převodník 1 Výstup 3,3V 500mA 5V - 36V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ROF-78E3.3-0.5SMD-R Modely
Kategorie
Proud - výstup (max)
500mA
Mfr
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Vlastnosti
SCP
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 75°C
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
84%
Typ
Neizolovaný modul PoL
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet výstupů
1
Pouzdro
Modul 4-SMD
Napětí - vstup (min)
5V
Velikost / rozměry
0,53" D x 0,49" Š x 0,18" V (13,5mm x 12,5mm x 4,5mm)
Napětí - vstup (max)
36V