R1SX-3.33.3-R
Číslo produktu DigiKey
945-3053-2-ND - Páska a cívka (TR)
945-R1SX-3.33.3-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
945-R1SX-3.33.3-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
R1SX-3.33.3-R
Popis
DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 3,3V 303mA 2,97V - 3,63V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
R1SX-3.33.3-R Modely
Kategorie
Proud - výstup (max)
303mA
Mfr
Izolační napětí
1 kV
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 100°C
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
74%
Typ
Izolovaný modul
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet výstupů
1
Pouzdro
Modul 8-SMD, 5 přívodů
Napětí - vstup (min)
2,97V
Velikost / rozměry
0,50" D x 0,43" Š x 0,23" V (12,8mm x 10,8mm x 5,8mm)
Napětí - vstup (max)
3,63V